Zarejestruj się aby dostawać elektroniczne czasopismo o pracy naszych misjonarzy (po angielsku)
MISYJNE MSZE WIECZYSTE MSZE ŚWIĘTE MSZE GREGORIAŃSKIE SKLEPIK DONACJA
Rodzaje Mszy św...
MISYJNE MSZE WIECZYSTE
7 Mszy św. dziennie odprawianych wiecznie za zmarłych i żywych
Ozdobny certyfikat z wizerunkiem i inskrypcjami
Do wyboru ponad 25 wizerunków
Wysyłamy certifikaty do każdego kraju
MSZE ŚWIĘTE
Jedna lub więcej Mszy św. odprawianych za zmarłych i żywych
Powiadomienie listowne
MSZE GREGORIAŃSKIE
30 Mszy św. odprawianych codziennie w intencji jednej osoby zmarłej
Ozdobny certyfikat
Weterani Misji

Weterani Misji

Szlachetność każdej rodziny najlepiej można zaobserwować poprzez sposób, w jaki dzieci opiekują się swoimi rodzicami i dziadkami, gdy ci się starzeją i tracą siły.

Zgromadzenie Słowa Bożego (potocznie: Werbiści) jest wielką międzynarodową rodziną składającą się z ponad sześciu tysięcy członków pracujących w ponad siedemdziesięciu krajach świata. Powodzenie naszej rodziny Werbistowskiej może być przypisane jedynie błogosławieństwu, jakiego Bóg nam nieustannie udziela jak również oddaniu i samozaparciu naszych misjonarzy, którzy gdziekolwiek pracują, starają się zmienić ten świat, chociaż trochę na lepsze. Pomimo różnych problemów zdrowotnych, które spowalniają czy ograniczają ich aktywność, praktycznie nigdy oni nie przechodzą na emeryturę, lecz pracują jak mogą do końca. Wielu wciąż sprawuje Mszę Świętą, a wszyscy z nich każdego dnia modlą się za ludzi, którym z rożnych powodów brakuje nadziei.

Ze względu na to, co ci weterani misji zrealizowali w ich wieloletniej pokornej pracy, nie szukając swojej chwały, lecz Tego, który ich posłał, nasza Werbistowska rodzina wyraża wdzięczność, miłość i współczucie poprzez troskę o ich fizyczne, duchowe i medyczne potrzeby, bez względu na koszty, bo zasłużyli sobie na to ich pełną oddania pracą misyjną.

Jakże wspaniałym gestem byłoby, gdybyście, choć w małej części poczuli chęć pomocy, co najmniej jednemu z tych naszych cichych bohaterów misji, właśnie w tym momencie, kiedy jego życie pomału dąży do kresu.

Aby pomóc weteranom misji złóż donację teraz lub skontaktuj się z nami po dalsze informacje.

Jak Pomóc...
SEMINARIUM
Droga do zostania misjonarzem jest długa i trudna. Pomóż nam kształcić przyszłych misjonarzy

WETERANI MISJI
Dobroć rodziny objawia się w sposobie jakim dzieci opiekują się rodzicami w podeszłym wieku. Zatroszcz się razem z nami o naszych zasłużonych misjonarzy

FILANTROPIA
Nasze filantropijne projekty służą najbiedniejszym spośród biednych na rożnych kontynentach. Przyłącz się do nas