Zarejestruj się aby dostawać elektroniczne czasopismo o pracy naszych misjonarzy (po angielsku)
MISYJNE MSZE WIECZYSTE MSZE ŚWIĘTE MSZE GREGORIAŃSKIE SKLEPIK DONACJA
Rodzaje Mszy św...
MISYJNE MSZE WIECZYSTE
7 Mszy św. dziennie odprawianych wiecznie za zmarłych i żywych
Ozdobny certyfikat z wizerunkiem i inskrypcjami
Do wyboru ponad 25 wizerunków
Wysyłamy certifikaty do każdego kraju
MSZE ŚWIĘTE
Jedna lub więcej Mszy św. odprawianych za zmarłych i żywych
Powiadomienie listowne
MSZE GREGORIAŃSKIE
30 Mszy św. odprawianych codziennie w intencji jednej osoby zmarłej
Ozdobny certyfikat
Donacje

Poszukujecie planu spokojnej i dostatniej przyszłości? Wasz podarunek w formie ubezpieczenia, spadku, funduszu emerytalnego lub innego z opóźnioną wpłatą zapewnia, że wy i pokolenia księży i braci zakonnych będziecie mieli dostatnią przyszłość.

Testamenty i Spadki

Możesz wspierać prace Werbistów pamiętając o nich w swoim testamencie.

Plan Emerytalny – Annuity

Ksiądz Joseph Seybold uzyskał pierwszy Plan Emerytalny (annuity) dla Zgromadzenia Słowa Bożego 100 lat temu. Ten pierwszy podarunek pomógł stworzyć program, który utrzymał rozrost przez ostatnie stulecie. Przez 100 lat nigdy nie zaniedbaliśmy wypłaty, nawet podczas Wielkiej Depresji. Nasz plan emerytalny jest atrakcyjny, ponieważ oprocentowanie jest wyższe a polisa inwestycyjna jest konserwatywna. Wiecej informacji na ten temat

Nieruchomości i majątek

Jest kilka sposobów, aby podarować nieruchomość. Jednym y nich jest, aby podarowanie własność albo majątku dzisiaj, jako całkowitą darowiznę. Drugi sposób polega na przekazaniu własności, jako spadku. Gdy zostawicie swoją nieruchomość, jako część podarunku majątkowego, nazywamy to, jako testamentary. Trzeci sposób polega na utworzeniu Life Estate. W tej sytuacji, ty oddajesz swój dom Zgromadzenia Słowa Bożego pod warunkiem ze będziesz mogła/mógł mieszkać w danym domu do końca twojego życia.

Pewne ulgi podatkowe dotyczą niektórych z tych podarunków. Prosimy skontaktować sie ze swoim księgowym, doradcą finansowym lub adwokatem, aby zdecydować, która opcja jest dla państwa najlepsza.

Trusts (fundusze powiernicze)

Jest kilka rożnych charytatywnych funduszy powierniczych trusts, które zmieszczą sie w twojej strukturze finansowej. Na niektóre z nich warto będzie zwrócić uwagę na i zasięgnąć profesjonalnej opinii konsultantów. Wymieniamy je poniżej
  • Charitable Remainder Trusts
  • Charitable Lead Trusts
  • Charitable Remainder Unitrusts
Matching Grants

Wiele firm przedstawia swoja hojność i filantropijne intencje darowując kwoty organizacjom charytatywnym wskazanym przez pracowników.

Proszę sprawdzić czy twoja firma posiada matching gift program. Jeśli twoja firma ma ten program, poproś o matching gift formularz, wypełnij i wysłać do nas. Matching Gift może być świetnym sposobem, aby zwiększyć poziom twojej charytatywności.

Aby pomóc złóż donację teraz lub skontaktuj się z nami po dalsze informacje.

W każdej z tych sytuacji prosimy sie skonsultować z doradca finansowym, księgowym lub adwokatem podatkowym. Po konsultacji proszę skontaktować sie z nami i będziemy mogli pomóc państwu krok po kroku.
Jak Pomóc...
SEMINARIUM
Droga do zostania misjonarzem jest długa i trudna. Pomóż nam kształcić przyszłych misjonarzy

WETERANI MISJI
Dobroć rodziny objawia się w sposobie jakim dzieci opiekują się rodzicami w podeszłym wieku. Zatroszcz się razem z nami o naszych zasłużonych misjonarzy

FILANTROPIA
Nasze filantropijne projekty służą najbiedniejszym spośród biednych na rożnych kontynentach. Przyłącz się do nas